×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
آثار حمایت از زنان سرپرست خانوار بر سلامت خانواده/ یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی توجه به تولید ملی است

عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران، ری و تجریش، گفت: اقدامات و حمایت های ستاد توانمند سازی زنان سرپرست خانوار در سلامت خانواده و استقلال مالی این گروه تاثیر به سزایی داشته است.

به گزارش تهران ۲۴،  حسن خلیل آبادی با بیان اینکه زنان در مراکز تولیدی نقش اصلی را ایفا کرده و به توسعه تولید ملی کمک می کنند، تصریح کرد: زنان سرپرست خانوار شاید محروم ترین قشر جامعه ما باشند که باید مورد توجه و حمایت قرار بگیرند.

وی ضمن اشاره به اشتغال بانوان سرپرست در مراکز کوثر و عرضه تولیدات این مراکز در نمایشگاه زنان و تولید ملی اذعان داشت: این مهم که حضور زنان سرپرست باعث فعال شدن چرخه اقتصاد شده و آن ها را به اشتغال امیدوار کند یک کار بسیار ارزنده است.

به گفته عضو کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران، یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی توجه به تولید ملی است.

خلیل آبادی با تاکید بر نقش بانوان در اقتصاد روستاها و شهرستان ها به خصوص در بخش کشاورزی،  خاطرنشان کرد: بانوان ما از قدیم در اقتصاد خانواده نقش تعیین کننده ای داشته اند و بعدها که جامعه به سمت شهرنشینی پیش رفته در مراکز اداری، آموزشی و بهداشتی نقش های خوبی ایفا کردند ولی درصد اشتغال آن ها به اندازه جمعیت شان نیست که این آمار باید به تناسب برسد تا بانوان کشور هم بتوانند در توسعه، آبادانی، تولید و عرصه اقتصادی کشور سهیم باشند.

انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=9496
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true