×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
تذکر جدی و اتمام حجت وزرای دولت احمدی‌نژاد با او

عضو کابینه دهم از تذکر جدی برخی وزاری دولت نهم و دهم به احمدی‌نژاد خبر داد و گفت که اعضای کابینه تصریح کرده‌اند که بهتر است ایشان در رفتار خود تجدید نظر کند.

به گزارش تهران۲۴ ،صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی در دولت دهم  با بیان اینکه، رفتارهای امروز آقای احمدی‌نژاد نگران‌کننده است، تصریح کرد: بنده با رفتارهای آقای دکتر احمدی‌نژاد موافق نیستم و به نظرم ایشان در مسیر درستی حرکت نمی‌کند؛ دولت‌های نهم و دهم خدمات قابل‌توجهی به کشور و مردم داشته و ما نگرانیم که این خدمات با رفتارهای نادرست و افراطی زیر سؤال برود.

وی با بیان اینکه، اصل نظام و ولی‌فقیه دو معیار اصلی و غیرقابل خدشه برای وزرای دولت نهم و دهم است، گفت: ما تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی را واجب شرعی و عقلی می‌دانیم و تحت هیچ شرایطی نمی‌پذیریم که برخی بخواهند با حاشیه‌سازی برای کشور، تابع معظم‌له نباشند.

خلیلیان گفت: اگر آقای دکتر احمدی‌نژاد امروز می‌گوید که دلسوز کشور و تابع امام است باید این ادعا را در عمل با تبعیت از بیانات مقام معظم رهبری ثابت کند؛ رفتارهای ایشان این نگرانی‌ها را ایجاد کرده که آقای احمدی‌نژاد با تحت تأثیر قرار گرفتن از سوی چند نفر، قصد دارد خدمات خود را از بین ببرد؛ اطلاع دقیق دارم که وزرای آقای احمدی‌نژاد به ایشان تذکر داده و تصریح کرده‌اند که به‌طور کامل گوش‌به‌فرمان مقام معظم رهبری بوده و تنها از بیانات ایشان تبعیت می‌کنند.

عضو کابینه دولت دهم، با بیان اینکه قاطبه وزرای دولت نهم و دهم با رفتارهای غیرقانونی احمدی‌نژاد مخالف هستند، گفت: برخی از دوستان ما که در کابینه نهم و دهم آقای احمدی‌نژاد حضور داشتند، در دیداری حضوری با ایشان اتمام‌حجت کردند؛ توصیه دوستان ما این بود که ایشان در چارچوب قانون اساسی مباحث خود را دنبال کرده و از مواضع غیراصولی و غیرقانونی پرهیز کند.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: توصیه می‌کنم که آقای احمدی‌نژاد قدر فرصت‌هایی که نظام به ایشان داده را بداند و گذشته خود را به خاطر زیاده‌خواهی چند نفر بیش از این خراب نکند.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=84592
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true