×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
ادامه تجمعات دانشجویان تربیت‌مدرس و اعتراض به سیاست‌های بازاری رئیس دانشگاه

دانشجویان دانشگاه تربیت‌مدرس در ادامه اعتراضات خود، امروز هم به عنوان چهارمین روز مقابل درب ساختمان ریاست این دانشگاه تجمع کردند.

به گزارش تهران ۲۴، هم‌‌اکنون دانشجویان با در دست داشتن شعارهایی همچون «دانشگاه، بنگاه نیست» و «نگاه بازاری به دانشگاه ممنوع» به سیاست‌های اقتصادی مدیریت دانشگاه و بالاخص، دکتر تقی احمدی و محمدرضا اصلاحچی رئیس و معاون دانشجویی دانشگاه اعتراض می‌کنند.

این دانشجویان مدعی‌اند برون‌سپاری خدمات دانشجویی همچون خوابگاه و سلف دانشجویی سبب مسائل بسیاری از جمله کاهش قابل‌توجه کیفیت غذا و خوابگاه و عدم شفافیت در قراردادهای مالی شده است.

آنها می‌گویند عدم شفافیت در هر نهاد و سازمانی، به فساد غیرقابل کنترل خواهد انجامید. این موضوع به ویژه زمانی مهم و قابل توجه می‌شود که بدانیم قریب به ۱۰ سال از انتصاب محمدرضا اصلاحچی به معاونت دانشجویی تربیت مدرس می‌گذرد که در نوع خود منحصر به فرد و عجیب است! این وضعیت، هر ناظری را به همراهی با مطالبه دانشجویان مبنی بر شفافیت قراردادها مجاب می‌کند. بهتر است مدیران رده بالای دانشگاه، به سبکی جز همان سبک مالوف پیشین خود (احضار تعدادی از معترضین به کمیته انضباطی جهت ارعاب دیگران) با خواسته‌ها و مطالبات دانشجویان برخورد کنند.

دانشجویان در حال حاضر در مقابل درب اصلی دانشگاه تربیت مدرس نشسته‌اند و اعتراض خود را به بیرون از دانشگاه‌ کشانده‌اند. ظاهرا مخاطبان این دانشجویان که ریاست دانشگاه و معاون آموزشی ایشان هستند هنوز حاضر به حضور در میان دانشجویان و پاسخ به مشکلات صنفی آنها نیستند.

منبع:خبرگزاری آنا

انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=92227
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true