×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
استان‌های برتر در مانورهای بهداشت و درمان برگزیده شدند

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی احمر به تشریح استان‌های برتر این جمعیت در مانورهای منطقه‌ای بهداشت و درمان کشور پرداخت.هلال احمر چهار محال و بختیاری، گیلان و فارس نیز به دلیل پیشرفت در راه اندازی و ارائه خدمات واحدهای مراقبت‌های پایه بهداشتی نسبت به سال گذشته در رسته استان‌های منتخب قرار گرفتند.

به گزارش تهران۲۴، دکتر حسن صفاریه اظهار کرد: در جریان برگزاری مانورهای منطقه ای بهداشت و درمان اضطرای در ایام دهه فجر، ارزیابی‌های میدانی و ستادی صورت گرفت و بر همین اساس برخی استان‌ها به عنوان استان‌های برتر معرفی شده‌اند.

وی گفت: جمعیت هلال احمر استان‎های تهران، خراسان جنوبی، خوزستان، خراسان جنوبی، مازندران، گلستان، چهار محال و بختیاری، گیلان و فارس به عنوان استان‌های برتر در برگزاری مانورهای منطقه ای بهداشت و درمان اضطراری در ایام دهه فجر در سال ۱۳۹۶ برگزیده شدند.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی در ادامه عنوان کرد: جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی و خوزستان با راه‌اندازی کامل واحدهای بیمارستانی استقرار سریع(RDH) و جمعیت هلال احمر استان تهران و خراسان جنوبی نیز به دلیل هماهنگی و همپوشانی موثر با حوزه امداد و نجات جمعیت هلال احمر در رسته استان‌های منتخب قرار گرفته‌اند.

صفاریه با اشاره به حضور جمعیت هلال احمر استان مازندران و گلستان به دلیل راه اندازی کامل و ارائه خدمات واحد مراقبت‌های پایه بهداشتی(BHCU) در بین استان‌های مذکور، تصریح کرد: البته در این بین هلال احمر چهار محال و بختیاری، گیلان و فارس نیز به دلیل پیشرفت در راه اندازی و ارائه خدمات واحدهای مراقبت‌های پایه بهداشتی نسبت به سال گذشته در رسته استان‌های منتخب قرار گرفتند.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=74926
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true