×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
انتقاد علیخانی به حضور مدیر روابط عمومی شهرداری در جلسه شورای شهر

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با گلایه و انتقاد از عدم حضور معاون شهردار تهران برای ارائه توضیحات در خصوص اقدامات شهرداری تهران برای کمک‌رسانی به مردم زلزله‌زده غرب استان کشور گفت: اینگونه اقدامات شأن شورا را زیر سوال می‌برد.

به گزارش تهران ۲۴، محمد علیخانی در جریان بیست و دومین جلسه شورای شهر تهران به اشاره به تغییر دستور جلسه شورا و حضور عارف‌نیا مشاور شهردار و مدیر روابط عمومی شهرداری تهران برای ارائه گزارش شهرداری در خصوص کمک‌های صورت گرفته از سوی این نهاد به مردم زلزله زده غرب کشور اظهار کرد: ابتدائا این تغییر دستور جلسه نیاز به مصوبه شورا دارد و این برخلاف آیین‌نامه شورا است.

وی گفت: قاعدتا باید معاون تخصصی شهردار تهران برای ارائه گزارش در صحن شورا حضور پیدا می‌کرد و حضور مدیر روابط عمومی شورا برای توضیحات در این بخش نشان از این است که شأن شورا از سوی معاونین شهردار رعایت نمی‌شود.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: ما انتظار داشتیم معاون شهردار در این جلسه حضور پیدا کند و نه مسئول روابط عمومی.

 محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در واکنش به صحبت‌های علیخانی و انتقاد وی به عدم حضور معاون شهردار در جلسه امروز اظهار کرد: موضوع گزارشی که توسط آقای عارف‌نیا در جلسه امروز داده شود موضوعی است که در همین جلسه صبحانه کاری به آن اشاره شد.

وی گفت: با توجه به اینکه زمان برای حضور معاون شهردار نبود و در این جلسه تصمیم‌گیری شد که گزارشی از اقدامات صورت گرفته از شهرداری ارائه شود در نهایت آقای عارف‌نیا مسئولیت این کار را برعهده گرفتند.

حجت نظری دیگر عضو شورای شهر تهران نیز با اشاره به تغییر دستور جلسه امروز شورای شهر تهران و حضور عارف‌نیا و ارائه گزارش وی در خصوص نحوه کمک‌های شهرداری به مردم زلزله زده غرب کشور بیان کرد: بحث بنده این نیست که چه کسی گزارش بدهد و موضوع بنده این است که طبق ماده ۱۸ آیین‌نامه داخلی شورای شهر تهران تغییر دستور جلسه باید به تصویب اعضا برسد.

محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران نیز ضمن انتقاد از عدم حضور معاون شهردار برای ارائه گزارش در خصوص کمک‌های صورت گرفته در شهرداری به مردم زلزله زده غرب استان کشور بیان کرد: به نظر بنده تذکر آقای علیخانی درست است و باید یکی از معاونین تخصصی در این بخش حضور پیدا می‌کرد.

حسن رسولی دیگر عضو شورای شهر تهران نیز ادامه داد: توجه دوستان را به این نکته جلب می‌کنم که در سلسله مراتب اداری و مدیریت و نظامات اداری روسای مرکز از حیث هم‌ترازی هم‌رده معاونین شهردار بودند.

وی تصریح کرد: اگر امروز یکی از مشاورین و مسئولان شهرداری در جلسه شورای شهر تهران حاضر بوده وی هم‌تراز معاونین شهردار بوده و از این حیث حضور وی برای ارائه گزارش منعی ندارد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=12531
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true