×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
ایجاد بیش از ۱۲۳۰۰۰ شغل طی برنامه ششم توسعه در استان کرمانشاه

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در طول برنامه ششم توسعه حدود ۱۲۳ هزار و ۶۱۶ شغل در تعهد دستگاههای اجرایی است که امیدواریم تحقق پیدا کند.

به گزارش تهران ۲۴، داود یاوری امروز پنج شنبه در سیزدهمین ستاد اشتغال استان کرمانشاه که در محل استانداری برگزار شد، اظهار داشت: استان کرمانشاه از نظر میزان سهم اشتغال در جایگاه دوم کشور قرار دارد.

وی افزود: ایجاد ۲۱ هزار و ۴۶۲ شغل تا پایان سالجاری در تعهد ما است که میثاق نامه ای در این راستا به تایید رسید و همه آن را امضاء کردند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: در طول برنامه ششم توسعه حدود ۱۲۳ هزار و ۶۱۶ شغل در تعهد دستگاههای اجرایی است که امیدواریم تحقق پیدا کند.

وی یادآور شد: قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از صندوق توسعه ملی در اولویت قرار دارد.

یاوری ابراز داشت: دوره تسهیلات  ۲ سال، دوره تنفس یکسال و دوره بازپرداخت تسهیلات ۶ سال خواهد بود و در مجموع دوره تامین مالی سرمایه در گردش ۱۸ ماه و میانگین سود ۶ درصد است.

وی اذعان داشت: بانک مرکزی مکلف است با همکاری سازمان برنامه و بودجه و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سهم بانکها را مشخص و بر اساس دستورالعمل آن را تنظیم کند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: اگر تعامل بین دستگاههای اجرایی نباشد دچار مشکل خواهیم شد.

وی افزود: در برنامه ششم ۵ هزار شغل برای حوزه عمرانی در سال ۹۶ دیده شده که بتوانیم نرخ بیکاری را با توجه به مشاغل از دست رفته به ۱۴ درصد برسانیم.

 انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=13542
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true