×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
تبدیل پیاده راه ۱۷ شهریور تهران به منطقه ویژه آسیب های اجتماعی

یک عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: پیاده راه ۱۷ شهریور وضعیت مناسبی ندارد و به منطقه ویژه آسیب های اجتماعی تبدیل شده است.

به گزارش تهران ۲۴، افشین حبیب زاده در نشست کمیسیون عمران و حمل و نقل با مسئولان شهرداری منطقه ۱۲ گفت: اهالی پیاده راه ۱۷ شهریور به شدت از این پروژه گله مند هستند و در برخی از کوچه ها معتادان جلوی درب خانه ها می خوابند و مردم مجبورند از روی معتادان رد شوند.

وی تاکید کرد: این پیاده راه معضلات ویژه ای برای اهالی منطقه ایجاد کرده که با مشکلات قدیم آن متفاوت است. کسبه ورشکست شده اند و در طوماری که به امضای همه اهالی رسیده اهالی این منطقه از وضعیت این پیاده راه ناراضی هستند.

وی تاکید کرد: معضلات اجتماعی جدی در این پیاده راه ایجاد شده و شهروندان آن از سال های پیش پیگیر حل مشکلات هستند که تاکنون جوابی نگرفته اند.

حبیب زاده با اشاره به وضعیت اسفبار کسبه منطقه گفت: پیش از این کسبه فروش بالایی داشتند که در حال حاضر تقریبا به صفر رسیده است و کسی نیز پاسخگوی مکاتبات و خواسته های آنها نیست. مسئولان ترافیکی شهرداری منطقه نیز در پاسخ به طرح این مشکل نیز گفتند بازگشایی این پیاده راه به صورت کامل نیاز به اصلاحات هندسی زیادی دارد که در حوزه اختیارات و تصمیم گیری منطقه نیست و باید مسئولان بالاتری در این خصوص تصمیم گیری کنند.

http://teheran24.ir/?p=12453
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true