×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
تصویب ۳۲ هزار مصوبه درقانون شوراهای آموزش و پرورش در۲۴ سال/ درآمد ۷۷ میلیارد تومانی آموزش و پرورش از عوارض شهرداری ها

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی وزارت از تصویب ۳۲ هزار مصوبه در قانون شوراهای آموزش و پرورش از سال ۷۲ خبر داد و گفت: ۲۸ هزار مصوبه اجرایی شده است.

 به گزارش تهران ۲۴ ، مجتبی زینی وند رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی آموزش و پرورش در نشست خبری که امروز در ساختمان زنده یاد علاقه مندان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار داشت: قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش  به عنوان یکی از مهمترین و مترقی ترین قوانین برای آموزش و پرورش است که با رویکرد تحقق مشارکت و نظارت مردم در آموزش و پرورش و تمرکززدایی و تصمیم گیری و استفاده از امکانات محلی و استانی برای این وزارتخانه  در سال ۷۲ به تصویب رسید.

وی ادامه داد: این قانون در راستای بسیج کلیه امکانات، سرمایه ها و منابع ملی، محلی و منطقه ای و بهره گیری از آنها در جهت پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت تصویب شد.

زینی وند تصریح کرد: معتقدیم با اجرای درست قانون شوراهای آموزش و پرورش با ایجاد یک همگرایی ذهنی و هم افزایی بین مدیران دستگاه های دولتی و سهیم کردن جمع بزرگی از نهادهای دولتی و مسئولان در تصمیم گیری مربوط به آموزش و پرورش، می تواند رافع بسیاری از مشکلات باشد.

زینی وند با بیان اینکه ۶۷۹ شورای آموزش و پرورش استان در کل کشور داریم، افزود: موظف کردیم در تمام مناطق و استان ها، هر ماه یک جلسه برگزار شود.

وی گفت: از ابتدای تشکیل قانون شوراها، ۳۲ هزار و ۹۶۸ مصوبه داشته است که ۲۸ هزار و ۱۵۸ مصوبه اجرایی شده است.

ادامه دارد

منبع: فارس

http://teheran24.ir/?p=21576
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true