×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
توضیحات سیاوشی درباره نشست مجمع ۵۱ نفره تهران

یک عضو مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به برگزاری نشست مجمع ۵۱ نفره گفت: در نشست شب گذشته هر یک از دوستان درباره ویژگی‌های شهردار آینده تهران با توجه به چالش‌ها و سدهایی که در برابر شهرداری تهران وجود دارد، صبحت کردند.

به گزارش تهران ۲۴، طیبه سیاوشی گفت: نشست شب گذشته مجمع نمایندگان تهران و اعضای شورای شهر جهت تبادل  مسائلی بود که منجر به استعفای شهردار سابق تهران شد و همچنین  درباره چالش‌ها و موانعی پیش‌روی شهرداری  تهران و شاخص‌های انتخاب شهردار جدید صحبت شد. این جلسه، جلسه بسیار خوبی بود که برای بیان  نظرات اعضا به صورت شفاف پیرامون حواشی استعفای نجفی بود، مسائلی در موافقت و مخالفت استعفای شهردار سابق مطرح شد که به نظر بنده طرح این مسائل، خوب بود.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: اکثریت اعضای حاضر دراین باره صحبت کردند همچنین درباره مسائلی که برای دو طرف اهمیت داشت تبادل نظر شد و بر استفاده از ظرفیت ۵۱ عضو مجمع نمایندگان تهران و شورای شهر برای رفع مشکلات شهروندان تهرانی تاکید شد.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به شاخص‌های مطرح شده در این نشست برای انتخاب شهردار آینده تهران، گفت: در نشست شب گذشته روی ویژگی‌هایی چون ضد فساد بودن، شفاف بودن و توانمندی شهردار جدید برای ایستادگی در برابر مشکلات و چالش‌های پیش‌رو، پرهیز از سیاسی‌کاری و استفاده نشدن از جایگاه شهرداری برای رسیدن به صندلی ریاست جمهوری تاکید شد.

وی افزود: سرپرست شهرداری تهران نیز گزارش خوبی درباره چالش‌های مالی و چگونگی فائق آمدن بر این مشکلات به حاضران ارائه کرد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=90860
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true