×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
حذف جام جهانی کشتی فرنگی از تقویم مسابقات سال ۲۰۱۸ اتحادیه جهانی

اتحادیه جهانی کشتی (uww) پس از آنکه میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی را ایران گرفت، این رویداد مهم را تقویم مسابقات سال ۲۰۱۸ خود حذف کرد.

به گزارش تهران ۲۴، اتحادیه جهانی کشتی روز گذشته (سه شنبه) با ارسال نامه ای به فدراسیون کشورمان میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی در سال ۲۰۱۸ را که قرار بود فروردین ماه ۹۷ در اهواز برگزار شود، از ایران گرفت.
در نامه اتحادیه جهانی کشتی آمده بود که با توجه به مسائل پیش آمده و شرایط فعلی فدراسیون کشتی ایران، نظر اتحادیه جهانی این است که امکان برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی در روزهای ۲۳ و ۲۴ فروردین ماه سال ۹۷ در اهواز فراهم نیست. اتحادیه جهانی این موضوع را به فدراسیون های ملی دیگر کشورهای شرکت کننده در جام جهانی نیز اعلام کرده است.
بر همین اساس هم اکنون در سایت اتحادیه جهانی کشتی فقط برنامه جام های جهانی کشتی آزاد و زنان ذکر شده و خبری از جام جهانی کشتی فرنگی نیست و به نظر می رسد این اتحادیه، قید برگزاری این مسابقات را زده است.
اتحادیه جهانی کشتی پیش از این بنا به درخواست کشورهای اروپایی و با توجه به در پیش بودن رقابت های قهرمانی اروپا (اواسط اردیبهشت در روسیه) خواستار تغییر زمان برگزاری جام جهانی از ۳۰ فروردین به آذر ماه شده بودند که ایران با این پیشنهاد مخالفت کرده بود و در نهایت اتحادیه جهانی پذیرفت که جام جهانی روزهای ۲۳ و ۲۲ فروردین ۹۷در اهواز برگزار شود. اما با تصمیم جدید نهاد حاکم بر کشتی جهان، این رویداد مهم از برنامه مسابقات کشتی حذف شده است.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

 

http://teheran24.ir/?p=75586
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true