×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
داورزنی: رئیس جدید بسکتبال به تنهایی کاری از پیش نمی برد

معاون وزیر ورزش با تاکید بر اینکه رئیس جدید بسکتبال به تنهایی کاری از پیش نمی برد، گفت: بسکتبال به وفاق ملی نیاز دارد.

به گزارش تهران۲۴، محمدرضا داورزنی پس از مجمع انتخاباتی فدراسیون بسکتبال عنوان کرد: به طباطبایی که موفق شد رای مجمع را از آن خود کند تبریک می گویم و به سایر کاندیداها نیز خسته نباشید می گویم. امیدوارم طباطبایی بتواند به وعده های خود جامه عمل بپوشاند و بسکتبال را به جایگاه واقعی اش برساند.

وی افزود: جا دارد از زحمات مشحون و سایر همکارانشان قدردانی کنم. همچنین از سایر دوستانی که پیش از این به هر نحوی برای ارتقای بسکتبال زحمت کشیدند تشکر می کنم.

داورزنی تاکید کرد: انتظار خانواده بسکتبال این است که به عنوان یک رشته دانشگاهی و المپیکی که در زمانی جلوتر از سایر رشته های گروهی و توپی به لحاظ عملکرد در آسیا بود بتواند روزهای بهتری را داشته باشد و از همه ظرفیت ها در کشور استفاده کند.

داورزنی ادامه داد: بسکتبال نیاز به یک وفاق ملی دارد تا همه به رئیس منتخب مجمع کمک کنند. طبیعی است که طباطبایی به تنهایی کاری از پیش نمی برد و باید از همه ظرفیت های کشور استفاده کند.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: موفقیت های والیبال در آسیا و رقابت های حهانی تجربه شده است، البته دوستان عنوان می کنند بسکتبال با والیبال متفاوت است اما من با توجه به تجربه تیمداری در این رشته می دانم ظرفیت ما بسیار بالاست و بسکتبال می تواند به عنوان یک رقیب جدی برای والیبال در آسیا عرض اندام کند. در میان اعضای جامعه بسکتبال می توانیم از نیروهای دانشگاهی زیادی بهره ببریم و ظرفیت های خوبی وجود دارد که از آن کمتر استفاده شده است.

وی افزود: برای المپیک ۲۰۲۴ و کسب سهمیه این بازی ها می توان از دوستان کمک گرفت.  باید فضایی در فدراسیون به وجود بیاید و از همه دوستانی که دلشان برای بسکتبال می تپد استفاده شود.

داورزنی عنوان کرد: اساسا اینکه فدراسیون با منابع وزارتخانه، کمیته ملی المپیک و درآمد باشگاه ها اداره شود تحولی در پی نخواهد داشت. بسکتبال بدون بازاریابی نمی تواند برنامه هایش را پیش ببرد.

داورزنی با بیان اینکه باید از امروز به بعد فضای انتخاباتی تمام شود گفت: مجمع رای خود را به صندوق انداخت و ۲۳ نفر از ۴۱ نفر به طباطبایی رای دادند و ما هم به این رای احترام می گذاریم تا ایشان برای ۴ سال آینده مبتنی بر برنامه هایش کار را جلو ببرد.

معاون وزیر ورزش با اشاره به شرایط بسکتبال گفت: بازی های جاکارتا و پس از آن المپیک را در پیش داریم. دوستان ما در فدراسیون بسکتبال باید از همین حالا به عنوان برنامه ریزی کوتاه مدت این  بازی ها را در نظر داشته باشند و اجازه ندهند وقفه ای در کار فدراسیون بیفتد. از پریچهره هم متشکرم که در این مدت سرپرستی فدراسیون را بر عهده داشتند.

منبع:مهر

انتهای پیام/

 

http://teheran24.ir/?p=21605
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true