×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
دستکاری آمار مسافران نوروزی توسط دبیرخانه شورایعالی ترابری کشور

دبیرخانه شورایعالی هماهنگی ترابری کشور با دستکاری آمار حمل‌ونقل مسافران نوروز ۹۷ از کاهش جابجایی مسافران در بخش جاده‌ای، هوایی و رشد جابجایی در بخش ریلی و دریایی خبر داده، آماری که با گزارش رسمی وزارت راه و شهرسازی مغایرت‌های بزرگی دارد.

به گزارش تهران ۲۴، پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی صبح امروز آمار حمل‌ونقل نوروز ۹۷ در مقایسه با نوروز ۹۶ را به نقل از دبیرخانه شورایعالی هماهنگی ترابری کشور منتشر کرد. بر این اساس در طرح نوروزی ۹۷ جابجایی مسافر نسبت به نوروز ۹۶ برای بخش جاده‌ای ۶ درصد کاهش، ریلی ۱۰درصد افزایش، هوایی ۶ درصد کاهش و بخش دریایی ۱۰درصد رشد اعلام شده است.

این در حالی است که مطابق آمار رسمی وزارت راه و شهرسازی که تصویر آن ادامه آمده است جابجایی مسافر طی نوروز ۹۷ در مقایسه با ایام نوروز سال گذشته ۴٫۳ درصد افزایش یافته است. جابجایی مسافر در ایام نوروز ۹۷ در بخش ریلی نیز۱۷٫۶ درصد رشد داشته است.

همچنین در حوزه جابجایی مسافر هوایی میزان کاهش نسبت به ایام نوروز سال گذشته ۸٫۲ درصد بوده نه ۶ درصد اعلام شده از سوی دبیرخانه شورایعالی هماهنگی ترابری کشور.

در بخش جایجایی مسافر دریایی دبیرخانه مذکور رشد ۱۰ درصدی را اعلام کرده، در حالی که بر اساس آمار رسمی وزارت راه و شهرسازی میزان جابجایی مسافران (ورود و خروج مسافر) طی ایام نوروز ۹۷ در مقایسه با نوروز سال گذشته ۱۲٫۴ درصد کاهش یافته است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=92089
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true