×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
رئیس هیات جودو و کوراش استان تهران معرفی شد

محمد بلوطی با کسب ۱۴ رای به مدت چهار سال رئیس هیات جودو و کوراش استان تهران شد.

به گزارش تهران ۲۴، مجمع انتخاباتی هیات جودو استان تهران با حضور محمد درخشان رئیس فدراسیون جودو و رضا گلمحمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد که در این مجمع انتخاباتی حسین رحیمی پور و محمد بلوطی ۲ نامزد این مجمع بودند.
رئیس فدراسیون جودو و کوراش در این مجمع گفت: در این زمان باید با صداقت و همدلی باید هیات جودو استان تهران را جایگاه واقعی خود نزدیک کرد.
محمد درخشان خاطرنشان کرد: آشنایی به قواعد و مقرارت از فاکتورهای مد نظر رئیس هیات بوده که در همین فرصت کادر اجرایی را با مشورت جامعه استان تهران ایجاد کرد.
همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به جایگاه ورزش جودو در استان تهران اشاره کرد و گفت: تبدیل تهران به عنوان پایگاه قهرمانی جودو کشور انتظار اداره کل از این هیات ورزشی است.
وی اظهار کرد: هیاتی که مدیریت آن با یک نفر انجام شود، به شکست محکوم می شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ابراز امیدواری کرد به سرعت ساختار این رشته مدال آور تهران شکل بگیرد و جودو بتواند همانند روزهای آرمانی گذشته خود سهم قابل قبولی در کسب مدال آوری در رویداد های بین الملی برای کشورمان به ارمغان آورد.
گفتنی است با برگزاری مجامع انتخاباتی تا آینده نه چندان دور روسای ۷هیات ورزشی استان که به صورت سرپرستی اداره شده با برگزاری مجامع انتخاباتی مشخص شوند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=13509
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true