×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
سرنوشت هولناک برای زن جوان در پارک هاشمی تهران

حوادث رکنا: زن جوان که در پارک هاشمی تهران سرگرم کشیدن شیشه بود پس از درگیری با پسر جوان در سناریوی مرموز به کام مرگ فرو رفت.

به گزارش تهران ۲۴،  عقربه ها ساعت ۵ و ۵۰ دقیقه عصر پنجشنبه ۹ آذر ماه امسال را نشان می داد که ماموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد در جریان مرگ هولناک زن جوانی در پارک هاشمی خیابان آزادی Freedom قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حادثه Incident حاضر شدند.
ماموران پلیس Police با حضور در صحنه جرم Crime با جسد زن ۳۵ ساله ای روبرو شدند که بینی اش شکسته بود و سر و صورتش خونین بود که در همین راستا ماجرای مرگ مرموز زن جوان به بازپرس وکشیک قتل Murder مخابره شد.
بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس سجاد منافی آذر از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران و تیم تشخیص هویت پلیس در صحنه جرم حاضر شدند.
کارآگاهان و بازپرس ویژه قتل وقتی پای در محل گذاشتند پی بردند که ماموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد پسر جوانی را که با رفتارهای مرموزانه برای سرکشی از صحنه قتل پای در محل گذاشته بود را بازداشت کرده اند.
همین کافی بود تا جوان ۳۰ ساله به عنوان مظنون به قتل در این پرونده مرموز هدف بازجویی قرار گیرد و وی در اعترافاتش به ماموران گفت: در حال عبور از داخل پارک بودم که دیدم این زن در حال مصرف مواد مخدر Drugsشیشه است که با توجه به اینکه در پارک زن و بچه ها حضور داشتند و با این صحنه روبرو می شدند به سراغ زن جوان رفتم و به او تذکر دادم که داخل پارک و در حضور خانواده ها شیشه نکشد که بر سر همین موضوع با هم شروع به جر و بحث کردیم.
وی افزود: پس از اینکه با زن جوان بحث کردم به خاطر اینکه نمی خواستم بین ما درگیری رخ دهد از او فاصله گرفتم و هنوز چند قدمی از زن افیونی فاصله نگرفته بودم که ناگهان صدای عجیبی را پشت سرم شنیدم ، وقتی به عقب برگشتم دیدم که زن جوان با صورت روی زمین افتاده است.
پسر جوان ادامه داد: ترسیده بودم به همین خاطر به سرعت از پارک خارج شدم و پس از نزدیک به یک ساعت برای سرکشی به پارک برگشتم که ماموران به من شک کردند و دستگیر شدم.
تحقیقات پلیسی در صحنه جرم ادامه داشت که ماموران یک چاقو در نزدیکی صحنه جرم پیدا کردند و این در حالی بود که روی بدن جسد زن جوان هیچ آثاری از ضربات چاقو نبود که پسر جوان در این مرحله اظهار کرد که وقتی می خواستم از پارک خارج شوم از ترس چاقویم را به داخل پارک انداخته و پا به فرار Escape گذاشتم.
تجسس های پلیسی نشان از آن داشت که این زن جوان هیچ کارت و مدرک شناسایی ندارد و با توجه به مجهوال الهویه بودن وی، جسد زن جوان به دستور بازپرس سجاد منافی آذر برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.
بنا به این گزارش، پسر جوان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار دارد و از روز پنج شنبه تا امروز هنوز کسی به دنبال سرنوشت این زن جوان به پلیس مراجعه نکرده است.

منبع: رکنا

انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=13939
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true