×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
شهردار تهران به گزارش‌های بازرسی ارجاع‌شده پاسخ نداده است

محسن هاشمی گفت: طی ۸۰ روزی که از فعالیت شورای پنجم می‌گذرد،گزارشاتی به شورا ارسال شده و بنده نیز آن را به کمیسیون‌های مربوطه ارجاع داده‌ام؛ گزارشاتی را نیز در این زمینه به شهرداری تهران ارسال شده که تا به حال پاسخی از سوی شهردار داده نشده است.

به گزارش تهران ۲۴، محمد علیخانی در تذکر پیش از دستور جلسه امروز اظهار کرد: سازمان بازرسی کل کشور طی سال‌های گذشته گزارش متعددی از تخلفات صورت گرفته در مجموعه شهرداری تهران به شهرداری و شورای شهر ارسال کرده است.

وی تصریح کرد: بخشی از این گزارشات که در دوره قبل به رئیس شورای شهر ارسال شده به نظر می‌رسد قابل دسترسی است، چون این گزارشات برای پیگیری به شورای شهر ارسال شده است باید مجددا جمع‌آوری و مورد رسیدگی قرار گیرد.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران بیان کرد: بخش دوم این گزارشات که در حال حاضر موجود و دسترسی به آن مقدور است حاکی از آن است که برخی از تخلفات محرز است ولی پیگیری نشده و تعدادی از مدیران که نام‌شان در این گزارش‌ها آمده، همچنان در مدیریت‌های ارشد شهرداری حضور دارند.

علیخانی بیان کرد: من از هیئت رئیسه شورای شهر تهران می‌خواهم نسبت به این موضوع پیگیری و کشف این گزارشات از دسترس خارج شده اقدامات لازم را انجام دهد.

وی ادامه داد: از شهرداری تهران خواسته می‌شود تمامی گزارشات سازمان بازرسی کل کشور، حداقل از سال ۹۰ تا ۹۶ مورد رسیدگی و پیگرد قانونی قرار بگیرد تا از تضییع حقوق شهرداری و شهروندان جلوگیری و با مدیرانی که تخلفات آنها در گذشته محرز شده است برخورد قانونی صورت بگیرد.

به گزارش تسنیم، پس از تذکر علیخانی، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران نیز ادامه داد: همه گزارشات سازمان بازرسی در شورا قابل دسترس است و مشکلی وجود ندارد.

وی تصریح کرد: گزارش سازمان بازرسی به صورت محرمانه برای شورا، شهردار تهران و یا وزیر کشور ارسال شده و رونوشت آن مشخص است و گزارشات این طور نیست که وجود نداشته باشد.

هاشمی گفت: بنده وقتی گزارشات بازرسی در اختیار هیئت رئیسه قرار می‌گیرد آن را ارجاع به کمیسیون‌های تخصصی شورا می‌دهم.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: طی ۸۰ روزی که از فعالیت شورای پنجم می‌گذرد، گزارشاتی به شورا ارسال شده و بنده نیز آن را به کمیسیون‌های مربوطه ارجاع داده‌ام ضمن اینکه گزارشاتی را نیز در این زمینه به شهرداری تهران ارسال شده که تا به حال پاسخی از سوی شهردار داده نشده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=12546
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true