×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
صف مردم مسلمان و انقلابی ایران از منافقان و دشمنان اسلام جداست

فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب در بیانیه ای با اشاره به حوادث اخیر در کشور که باعث ناآرامی شد، تاکید کرد: صف مردم مسلمان و انقلابی ایران از منافقان و دشمنان اسلام جداست.

 به گزارش تهرن۲۴، فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب با اشاره به حوادث اخیر در کشور که باعث ناآرامی شد، بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

«ایران اسلامی در این روزها بار دیگر شاهد رنگ دیگری از توطئه آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث و اذناب آن‌ها اسرائیل و عربستان سعودی و اجرای آن از طریق مزدوران و فریب‌خوردگان در داخل کشور است. پس از پیروزی‌های پیاپی نیروهای مقاومت در مقابل تروریست‌های تکفیری و شکست طرح‌های مداخله‌گرانه استکبار در لبنان و یمن و سوریه که خشم و عصبانیت را برای دشمنان اسلام و انقلاب در پی داشت، این بار دست جنایتکار ابرقدرت‌ها از آستین منافقین و عناصر فریب‌خورده آن‌ها بیرون آمده و به بهانه مشکلات اقتصادی و بیکاری که حل آن‌ها مطالبه به‌حق مردم مسلمان ایران و مخصوصاً اقشار ضعیف و مستضعف است، نسبت به ایجاد اغتشاش و ناآرامی و تخریب اموال عمومی و طرح شعارهای ساختارشکنانه اقدام کرده‌اند. مسلماً صف مردم مسلمان و انقلابی ایران از صف منافقان و دشمنان اسلام جداست و این توطئه وحدت و اقتدار ایران اسلامی را نشانه گرفته است.

این فراکسیون بر رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم و مخصوصاً توجه به اقشار مستضعف و آسیب‌پذیر از طریق مسئولین ذی‌ربط تأکید کرده و ایجاد فضای مناسب جهت طرح خواسته‌ها و مطالبات مردمی را لازم می‌داند.

مسلماً یکی از عوامل بسیار مؤثر در ایجاد مشکلات اقتصادی که منجر به نارضایتی مردم شده است، فتنه‌گرانی بوده است که زمینه تشدید تحریم‌های اقتصادی و فشارهای قدرت‌های مستکبر را با توطئه و خیانت خود به وجود آورده است.

فراکسیون اصولگرایان مصرانه خواستار تعیین تکلیف هرچه سریع‌تر و اعمال مجازات نسبت به مفسدان اقتصادی و غارتگران بیت‌المال است که در این وضعیت سخت اقتصادی، موجبات بدبینی و سلب اعتماد گروهی از مردم را از نظام اسلامی باعث شده‌اند.

اصولگرایان همه مردم بصیر و مسلمان ایران اسلامی را به حفظ هوشیاری و اتحاد و صبر و همه متخصصان و دلسوزان انقلاب اسلامی را به کوشش و تلاش بیش‌ازپیش جهت حل مسائل اقتصادی و معیشتی دعوت می‌نماید.

این فراکسیون منشأ و صحنه‌گردان این اغتشاشات را سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس و دلارهای سعودی همراه با مکر صهیونیست بین‌الملل می‌داند که از طریق مزدوران و منافقین داخلی و خارجی به اجرا درمی‌آید. این مجموعه از نیروهای امنیتی، انتظامی و قضایی می‌خواهد که تسامح و تساهل در برخورد با اغتشاش‌گران را کنار گذارده و در اسرع وقت با معرفی عاملان و مسببان اغتشاشات به مردم، با شدیدترین وجه ممکن با آن‌ها برخورد نمایند.

فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب، ضمن بیعت مجدد با آرمان‌های حضرت امام و مقام معظم رهبری، اعتقاد راسخ دارد کشتی انقلاب تنها در سایه هدایت و رهبری ولی امر مسلمین به ساحل امن خواهد رسید و فرمایش حکیمانه حضرت امام را خاطرنشان می‌کند که «پشتیبان ولایت‌فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.» و همچون گذشته آمادگی خود را برای ارائه هرگونه کمک به دولت و سایر قوا اعلام می‌نماید.»

منبع:مهر

انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=19382
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true