×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
غفلت از شمع بندی موجب ریزش ساختمان مجاور ملک در تهران شد

به گزارش تهران۲۴، مهدی اتحاد شهردار ناحیه دو منطقه ۱۴ شهرداری تهران با اشاره به حادثه فرو ریختن یک ساختمان مسکونی به خاطر گودبرداری غیراصولی ملک مجاور آن گفت: خاک زمین‌های خیابان نبرد به صورت دستی ریخته شده است و به همین دلیل استحکام مناسبی ندارد.

وی با بیان اینکه ملکی که در حال گودبرداری بوده پس از گودبرداری اقدام به شمع بندی نکرده و دیوار انتظار را هم تخریب کرده، اظهار کرد: ملکی که فرو ریخته ۴۰ سال قدمت داشته و چون زیر ستون آن هم توسط مالک خالی شده بود، فرو ریخت.

غفلت از شمع بندی موجب ریزش ساختمان مجاور ملک در حال ساخت شد

اتحاد با بیان اینکه خاکبرداری ملک در شب قبل انجام شده، تصریح کرد: مالک باید تا ظهر کار شمع بندی را انجام می‌داده است، ولی چون مهندس ناظر سازمان نظام مهندسی در محل حاضر نبوده و به مالک دستور چنین کاری را نداده، یکی از مقصرین مهندس ناظر است.

شهردار ناحیه دو منطقه ۱۴ شهرداری تهران افزود: مقصر دیگر مالک ساختمان در حال ساخت است که ما پیش از این سه اخطار به او داده بودیم و نسبت به انجام شمع بندی از او تعهد گرفته بودیم که او از این کار خودداری کرد و سبب تخریب ساختمان مجاور شد.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه تلفات جانی نداشتیم زیرا ساکنین ملک تخریب شده از یک هفته قبل آن را تخلیه کرده بودند و فقط اثاث منزل آنها آسیب دیده است.

غفلت از شمع بندی موجب ریزش ساختمان مجاور ملک در حال ساخت شد

غفلت از شمع بندی موجب ریزش ساختمان مجاور ملک در حال ساخت شد

منبع: خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=108454
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true