×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
فعالیت۱۱۰۰ پایگاه جمع‌آوری زکات فطریه بهزیستی استان تهران

سرپرست معاونت مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان تهران از فعالیت ۱۱۰۰ پایگاه جمع‌آوری زکات فطریه خبر داد.

به گزارش تهران۲۴، مهشید چوبکار سرپرست معاونت مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان تهران به فعالیت ۱۱۰۰ پایگاه جمع آوری زکات فطریه بهزیستی استان تهران اشاره کرد و گفت: امسال نیز مثل سالهای گذشته در تمامی نقاط استان تهران پایگاه‌های جمع‌آوری زکات فطریه به غیر از مصلی امام خمینی برپا خواهد بود و در هر پایگاه ۳ صندوق زکات فطریه، سادات و کفاره مستقر هستند.

وی در خصوص جمع آوری زکات فطریه به روش غیر حضوری افزود: نیکوکاران میتوانند از طریق پرداخت الکترونیک بانک سامان #۳*۲*۰*۷۲۴* و یا از طریق شرکت جیرینگ شامل دو مرحله؛ #۲*۶*۷*و یا با شماره گیری #۷*و طی کردن چند مرحله در قسمت پرداخت زکات فطریه ، مبلغ  مورد نظر خود را با استفاده از رمز دوم واریز کنند.

سرپرست معاونت مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان تهران گفت: سال گذشته مبلغ ۱۸ میلیارد و ۳۵۳ میلیون  ریال وجوه نقدی و غیر نقدی در قالب زکات فطریه به بهزیستی استان تهران پرداخت شده که در اختیار جامعه هدف بهزیستی استان تهران قرار گرفته است.

چوبکار تصریح کرد: زکات فطریه مطابق با قوانین فقهی، صرف تهیه مسکن، غذا و درمان ایتام و… نیازمندان می شود و کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم عزیز در اولین فرصت یعنی فردای عید فطر به مراکز شبه خانواده و به نیازمندانی که توسط تمامی مراکز تحت پوشش بهزیستی شناسایی شده اند پرداخت می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: امسال با نظارت استانداری استان تهران، کمیته امداد خمینی و سازمان بهزیستی  هولوگرام و نشان  تهیه شده که مشخصه اینست که صندوق هایی که مجاز به جمع آوری زکات فطریه می‌باشند از موسسات و صندوق هایی که غیر مجاز هستند قابل تشخیص باشند ؛ و نیروی انتظامی با پایگاه‌ها و موسسات غیر مجاز برخورد قانونی خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران ، چوبکار در ادامه افزود: شماره حساب کمک های مردمی بهزیستی استان تهران در طول سال آماده دریافت کمک‌های مالی مردم عزیز است ؛ خیرین و هموطنان نیکوکار می‌توانند کمکهای مالی خود را برای کمک به ایتام و نیازمندان تحت پوشش بهزیستی استان تهران به شماره حساب  ۲۱۷۳۴۵۱۳۳۰۰۰۰  نزد بانک ملی شعبه دارایی، کد شناسه ۲۲۳۰ واریز کنند و یا از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۴۰۳۹۷  مبالغ اهدایی خود را کارت به کارت کنند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=107434
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true