×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
قطب درمانی شمال کشور کجاست؟

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود پزشکان و کادر درمانی مناسب خواستار تبدیل شدن بابل به قطب درمانی شمال کشور شد.

به گزارش تهران۲۴، حسین نیازآذری عصر دوشنبه در بازدید از طرح های درمانی بابل اظهار داشت: حوزه درمان یکی از مزیت های مهم شهرستان بابل است که به کل استان خدمات درمانی ارائه می دهد، از اینرو ارتقای سطح کمی و کیفی و توسعه مراکز درمانی و بیمارستان های شهرستان بابل از راهبردهای اصلی شهرستان است.

نیازآذری به اشاره  اهمیت طرح تحول سلامت و اینکه خدمات درمانی یکی از مزیت های اصلی شهرستان بابل و این شهرستان دارای پزشکان و کادردرمانی حاذق و تجهیزات مناسب است تاکید کرد: تلاش ما براین است از طریق سرمایه گذاری های دولتی و بخش خصوصی و کمک خیرین و تشکل های خیریه، شهرستان بابل قطب درمانی شمال کشور شود تا ازطریق این راهبرد هم بخش های آموزشی و پژوهشی ارتقا پیدا کنند و خدمات درمانی برای شهروندان با کیفت مطلوب تری ارائه و به اقتصاد و اشتغال شهرستان کمک شود.

نماینده بابل راهبرد منطقه ای شدن را زمینه رفع مشکلات و کاستی ها برشمرد و افزود:  بیشترین مکاتبات و پیگیری هایم برای توسعه حوزه سلامت و  بخش بهداشت و درمان و ارتقای جایگاه دانشگاه علوم پزشکی است.

نیازآذری با بیان اینکه بخش اعظمی از زیرساخت های درمانی شهرستان بابل مدیون خیرین است خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری های خیرخواهانه موجب حرکت آفرینی طرح های توسعه بخش درمان و سلامت شده است.

منبع:مهر

انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=46942
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true