×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
محاکمه قاتل همسر و مادرزن در انتظار

شب تنها در خانه ماندم تا اینکه صبح به خانه پدرزنم رفتم؛ ابتدا پسر پنج ساله‌ام را به خانه خواهرم بردم و پس از آن مجدداً به خانه پدرزنم بازگشتم و ..

به زودی متهم پس از صدور قرار جلب به دادرسی و صدورکیفرخواست برای محاکمه در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه خواهد شد.

به گزارش تهران۲۴، ساعت ۹:۳۰ صبح ۱۴ مرداد ماه سال جاری وقوع یک درگیری خانوادگی در بلوار تعاون، خیابان فرساد غربی به پلیس ۱۱۰ اعلام شد که به سرعت تیمی از مأموران کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا به محل حادثه اعزام شدند.

با حضور مأموران در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد درگیری بین داماد خانواده با همسر و اعضای خانواده‌اش صورت گرفته و طی آن مهسا (سی و نه ساله؛ همسر قاتل) و گوهر (شصت و پنج ساله؛ مادر مهسا) به علت ضربات چاقو به قتل رسیده‌اند و پدر مهسا (شصت و پنج ساله) نیز مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته است که پدر مهسا به بیمارستان منتقل شد.

با اعلام مراتب این دو قتل به بازپرس کشیک قتل پایتخت، قاضی دشتبان؛ بازپرس امور جنایی تهران در صحنه جرم حاضر و تحقیقات درباره این جنایت آغاز شد و داماد خانواده به نام اسماعیل (چهل ساله) که در صحنه جنایت حضور داشت، صراحتاً به ارتکاب جنایت اعتراف کرد و گفت که همسر و مادرزنش را به قتل رسانده است.

اسماعیل در در اعترافات اولیه، مدعی شد به خاطر دخالت اعضای خانواده همسرش مرتکب این جنایت شده و در اظهاراتش به بازپرس گفت: شب قبل از قتل، همسرم به همراه اعضای خانواده‌اش به عروسی یکی از بستگان خود رفت اما من به عروسی نرفتم؛ پس از پایان عروسی منتظر بازگشت همسرم به خانه بودم اما او نیامد و گفت که شب در منزل پدری اش می‌ماند؛ آن شب تنها در خانه ماندم تا اینکه صبح به خانه پدرزنم رفتم؛ ابتدا پسر پنج ساله‌ام را به خانه خواهرم بردم و پس از آن مجدداً به خانه پدرزنم بازگشتم؛ طی درگیری، همسرم، مادرزنم و پدرزنم را با ضربات چاقو زدم و پس از دقایقی مأموران در محل حاضر شده و مرا دستگیر کردند.

وی مدعی شد: مدتی است بیماری روحی و روانی و “اسکیزوفرنی” دارم، به خاطر همین بیماری یک هفته هم در بیمارستان بستری شدم، پزشک برای من دارو تجویز کرد اما داروها فایده‌ا‌ی نداشت، دو سال است شبها نمی‌خوابم و به همین دلیل همیشه عصبانی هستم، حتی قرص خواب هم بخورم، خوابم نمی‌برد.

پس از این اظهارات، بازپرس امور جنایی تهران دستور داد تا متهم برای بررسی صحت روحی و روانی توسط کارشناسان پزشکی قانونی معاینه شود که کارشناسان پزشکی قانونی پس از بررسی وضعیت روحی و روانی متهم اعلام کردند “وی هنگام ارتکاب جرم فاقد جنون و سالم بوده است” اما متهم به نظریه پزشکی قانونی اعتراض کرد که مجدداً توسط هیئت پنج نفره کارشناسان پزشکی قانونی معاینه شد و این بار نیز سالم بودن وی در زمان ارتکاب جرم به تأیید رسید.

به این ترتیب به زودی متهم پس از صدور قرار جلب به دادرسی و صدورکیفرخواست برای محاکمه در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه خواهد شد.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=74839
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true