×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
مخالفت الویری با طرح الزام شهرداری به شناسایی و رفع گره‌های ترافیکی

عضو شورای اسلامی شهر تهران به مخالفت با فوریت طرح شناسایی و رفع گره‌های ترافیکی و نقاط هندسی در شورای شهر تهران پرداخت.

به گزارش تهران ۲۴،  صبح امروز در بیست و کمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران مرتضی الویری رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران به مخالفت با یک فوریت طرح الزام شهرداری به شناسایی و رفع گره‌های ترافیکی و رفع نواقص هندسی بزرگراه‌ها پرداخت.

وی با بیان اینکه براساس این طرح ۴۵ پروژه کوچک در مسیرها و معابر مختلف شهر تهران احصا شده تا از محل بند ج تبصره ۲۲ بودجه سال ۹۶ جهت رفع آنها حدود ۵۰ میلیارد تومان هزینه شود، گفت: وقتی یک فوریت این طرح مطرح می‌شود یعنی حتی یک هفته فرصت نمی‌خواهیم بدهیم برای بررسی این طرح، در حالی که چنین فوریتی برای این طرح لازم نیست.

الویری وجود مباحث و طرح‌های مختلف در دستور کار کمیسیون‌های شورا را یکی از دلایل عدم ضرورت پرداخت به این موضوع دانست.

وی همچنین بر این نکته تاکید کرد طرح جامع ترافیک در سال ۹۳ توسط آقای قالیباف به شورای شهر ارائه شده و این مطالب هم در آن طرح جامع وجود دارد.

الویری تصریح کرد بدون توجه به این موضوع کار اشتباهی است که این طرح با یک فوریت مطرح شود و لذا با فوریت آن و حتی با عادی بودن این طرح هم مخالف هستم.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران همچنین تاکید کرد که برای این طرح منبعی وجود ندارد، لذا اصل موضوع منتفی است و چنین اعتباری برای هزینه این طرح وجود ندارد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=12351
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true