×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
نهمین نشست کادر سرپرستی کاروان بازی‎های آسیایی برگزار شد

نهمین نشست کادر سرپرستی کاروان اعزامی به بازی‎های آسیایی اندونزی با حضور نصراله سجادی سرپرست کاروان در محل کمیته برگزار شد.

به گزارش تهران ۲۴ و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، این نشست با حضور سجادی سرپرست کاروان، رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی و معاون کاروان اعزامی،  دهخدا رئیس فدراسیون دانشجویی، نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، آقا علی نژاد مسئول کاروان پالمبانگ، نماینده حراست، عاطفه اسلامیان مدیر واحد بین الملل، حمید رضا سلامی مدیر واحد تشریفات، محمود عبدالهی مدیر واحد روابط عمومی، علیرضا محسنی مسئول بدرقه کاروان، پرویز خاکی،  سعید افتخاری، فاطمه موسوی و اعظم فاطمی نیا ازکمیته ملی المپیک  برگزار شد.

در آغاز نشست مسئولین هریک از کمیته ها و بخش های مختلف کاروان اعزامی به ارائه گزارشاتی از فعالیت های انجام شده خود پرداخته و سپس به اعلام برنامه های پیش رو  پرداختند.

نصراله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا ضمن تقدیر و تشکر از کمیته های مربوطه از برگزاری سه نشست طی دو هفته آینده خبر داد و افزود : این نشست ها با توجه به ضرورت های موجود با روسای فدراسیونهای اعزامی به بازیهای آسیایی، کادر سرپرستی کاروان اعزامی و نشست با رسانه ها خواهد بود.

وی ادامه داد: علاوه بر آن مقرر شد با توجه به ضرورت هماهنگی های کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی یک کارگاه آموزشی برای سرپرستان و کادر فنی رشته های اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا برگزار شود تا سرپرستان رشته های مختلف ورزشی با اطلاع و آگاهی کامل و به منظور اجتناب از ناهماهنگی در کاروان به این دوره از بازیها اعزام شوند.

در پایان مقرر شد مسئول کمیته ای مختلف کادر سرپرستی کاروان در جلسه آتی چک لیستی از کلیه فعالیتهایی که می بایست  انجام شود را به همراه داشته باشند تا در خصوص هر مورد تصمیمات مربوطه اتخاذ گردد.

منبع: مهر

انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=107294
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true