×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
پاسخ اظهارات ناشیانه ترامپ همان وحدت و انسجام است

رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: پاسخ اظهارات ناشیانه ترامپ همان وحدت و انسجام است تا موجب وحدت ملی شویم.

به گزارش تهران ۲۴، محمدرضا عارف رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان در نشست مجمع وزیران ادوار که با حضور بسیاری از مسئولین ادوار گذشته کشوری برگزار شد،گفت: یک بحث جدی در چند دهه گذشته این است که با تغییر دولت‌ها، مدیران ارشد کنار گذاشته شده یا کناره‌گیری می‌کردند و خیلی‌ها گوشه‌نشین می‌شدند ولی این مجمع که درصدد هستیم تبدیل به اتاق فکر نظام تبدیل شود، آنها راهم دور هم جمع کرده است.

رییس بنیاد امید ایرانیان بیان کرد: این مجمع مشتکل از کسانی است که وفاداری خود را به نظام و انقلاب نشان داده‌اند. مهمترین ویژگی‌ این مجمع فراجناحی بودن است و مهمترین نیاز کشور گفت‌وگوی ملی است، ما توان گفت‌وگو با یکدیگر را داریم. الان شرایط کشور ایجاب می‌کند ما بیشتر کار کنیم تا به مطالبات مردم پاسخ داده شود. حل این مسائل نیاز به همفکری و استفاده از تجارب شما دارد.

وی افزود: در مسائل اقتصادی با چالش رو به روییم و در بسیاری از مسائل اجتماعی در آستانه بحران قرار داریم و نهادی که می‌تواند به نهادها و ارگان‌ها کمک کند، ما هستیم.

عارف تاکید کرد: در بسیاری از مسائل در آستانه بحران قرار داریم و نهادی که می‌تواند به نهادها و ارگان‌ها کمک کند، ما هستیم. در آستانه‌ای هستیم که آمریکا خط و نشان می‌کشد که البته اینگونه رجزخوانی ها اعتبار آمریکا را در نزد جامعه بین‌الملل از بین برده است.

رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: پاسخ به اینگونه اظهارات ناشیانه همان پاسخ این ۴۰ سال است؛ همان وحدت و انسجام بجای اختلاف‌ها و بیان آنها که موجب استفاده دشمن و خالی شدن دل مردم می‌شود، ما باید موجب وحدت ملی شویم. ما ظرفیت حل مسائل و انجام گفت‌وگو را داریم تا نظام پاسخ خوبی به مطالبات مردم را بدهیم. اگر مسئله یا مشکلی است، ظرفیت گفت‌وگو را داریم. اختلافات زیادی که نداریم. در بدترین شرایط چند درصد است.

 منبع: خبر نگاران
انتهای پیام/

http://teheran24.ir/?p=99647
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true