×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
false
true
۴۳ هزار طرح اشتغال در کمیته امداد امام (ره) وجود دارد / توانمندی‌های مددجویان بزرگترین افتخار است

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران گفت: مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) با دریافت تسهیلات و همت روزافزون در راستای توانمندی و اشتغال‌زایی تلاش کرده‌اند و از پوشش کمیته امداد خارج شد‌ه‌اند.

به گزارش تهران ۲۴، محسن ولیئی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران اظهار داشت: اشتغال و کارآفرینی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران در اولویت قرار دارد.
وی گفت: باید با اعطای تسهیلات، آموزش و برنامه‌ریزی هدفمند مددجویان را حمایت کنیم تا زمینه رشد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی آنان فراهم شود.
ولیئی با تاکید بر ضرورت اشتغال و خودکفایی مطرح کرد: در حال حاضر ۱۰ هزار کارگاه در حوزه‌های مختلف اشتغال‌زایی در استان تهران فعال هستند و تحت نظارت کمیته امداد در زمینه اقدامات تولیدی، توزیع، خدماتی، کارهای اقتصادی و… فعالیت دارند.
وی ادامه داد: ۴۳ هزار طرح اشتغال در کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان تهران وجود دارد که بسیاری ازاین طرح‌ها به مرحله اشتغال رسیده‌اند، ۸۸ درصد از طرح‌های استان تهران که به مرحله انجام رسیده‌اند در زمینه خدماتی است، ۶ درصد در زمینه صنایع دستی، ۳ درصد در زمینه طرح‌های کشاورزی و ۳ درصد در زمینه حمل و نقل می‌باشد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران در مورد میزان ارائه تسهیلات به کارآفرینان اذعان داشت: در سال جاری حدود ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال و کارآفرینی پرداخت شده است که امیدواریم بیش از ۷ هزار نفر تا پایان امسال مشغول به کار شوند.
وی با اشاره به همایش تجلیل از کارآفرینان اشتغال و خودکفایی گفت: جشن خودکفایی در تاریخ ۱۲ آذرماه در سالن همایش‌های ملی کتابخانه ایران برگزار می‌شود که تعداد ۱۱۵۴ نفر از مددجویان کارآفرین، مسئولان کشوری و استانی در این مراسم شرکت خواهند کرد.
ولیئی خاطرنشان کرد: این افراد با تلاش، همت و کمک کمیته امداد امام خمینی (ره) به مرحله خودکفایی رسیده‌اند و از مجموعه کمیته امداد خارج شده‌اند، بزرگترین افتخار برای ما دیدن توانمندی‌های مددجویان است.
وی در مورد نمایش تولیدات مددجویان اظهار داشت: در این همایش نمایشگاهی از فعالیت‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) در حوزه اشتغال و خودکفایی بر پا می‌شود، با این امید که همه بانک‌ها و مسئولان در حوزه اشتغال، توانمندسازی و کارآفرینی به محرومین و نیازمندان جامعه کمک کنند.

منبع: تهران نیوز

انتهای پیام/

 

http://teheran24.ir/?p=13909
false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


true